F.H.U. Tadeusz Sroka

ul. Czarnieckiego 2, 37-700 Przemyśl                                  www.interbus.info.pl

tel./fax.  16 678 73 81

kom. 603 673 440

 

 

 

 

Lp.

Miejscowości / ulice

ROZKŁAD jazdy na linii regularnej MEDYKA – PRZEMYŚL  

Godziny odjazdów      

F

F

F

F

F

F

F

F

F

F

F

1.

Medyka Granica

05:40

06:55

08:29

10:00

12:50

14:00

15:00

16:05

17:31

19:00

20:19

2.

Medyka Cmentarz

05:41

06:56

08:30

10:01

12:51

14:01

15:01

16:06

17:32

19:01

20:20

3.

Medyka Sklep

05:42

06:57

08:31

10:02

12:52

14:02

15:02

16:07

17:33

19:02

20:21

4.

Medyka Most

05:43

06:58

08:32

10:03

12:53

14:03

15:03

16:08

17:34

19:03

20:22

5.

Medyka Przeładunkowa

05:44

06:59

08:33

10:04

12:54

14:04

15:04

16:09

17:35

19:04

20:23

6.

Hurko

05:45

07:00

08:34

10:05

12:55

14:05

15:05

16:10

17:36

19:05

20:24

7.

Hureczko Łapajówka

05:46

07:01

08:35

10:06

12:56

14:06

15:06

16:11

17:37

19:06

20:25

8.

Przemyśl ul.Lwowska  BTM NŻ

05:47

07:02

08:36

10:07

12:57

14:07

15:07

16:12

17:38

19:07

20:26

9.

Przemyśl ul.Lwowska  Przekopana

05:48

07:03

08:37

10:08

12:58

14:08

15:08

16:13

17:39

19:08

20:27

10.

Przemyśl ul.Lwowska Wiar

05:49

07:04

08:38

10:09

12:59

14:09

15:09

16:14

17:40

19:09

20:28

11.

Przemyśl ul.Lwowska Sanwil

05:51

07:06

08:40

10:11

13:01

14:11

15:11

16:16

17:42

19:11

20:30

12.

Przemyśl ul.Lwowska Fanina

05:52

07:07

08:41

10:12

13:02

14:12

15:12

16:17

17:43

19:12

20:31

13.

Przemyśl ul.Lwowska MZK

05:53

07:08

08:42

10:13

13:03

14:13

15:13

16:18

17:44

19:13

20:32

14.

Przemyśl ul. Zana Polmozbyt

05:54

07:09

08:43

10:14

13:04

14:14

15:14

16:19

17:45

19:14

20:33

15.

Przemyśl ul. Mickiewicza Rampa

05:55

07:10

08:44

10:15

13:05

14:15

15:15

16:20

17:46

19:15

20:34

16.

Przemyśl ul. Mickiewicza Poczta

05:57

07:12

08:46

10:17

13:07

14:17

15:17

16:22

17:48

19:17

20:36

17.

Przemyśl ul. Jagiellońska

05:58

07:13

08:47

10:18

13:08

-

15:18

16:23

17:49

19:18

20:37

18.

Przemyśl ul. Wyb. Wilsona

05:59

07:14

08:48

10:19

13:09

14:19

15:19

16:24

17:50

19:19

20:38

 

Oznaczenia:          F – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze,

 

 

 

Lp.

Miejscowości / ulice

ROZKŁAD jazdy na linii regularnej PRZEMYŚL – MEDYKA

Godziny odjazdów      

F

F

F

F

F

F

F

F

F

F

F

1.

Przemyśl ul. Wyb. Wilsona

05:05

06:16:00

07:48

09:13

12:08

13:15

14:25

15:30

16:55

18:17

19:38

2.

Przemyśl ul. Jagiellońska

05:06

-

07:49

09:14

12:09

13:16

14:26

15:31

-

18:18

19:39

3.

Przemyśl ul. Dworskiego/Smolki

05:08

06:19

07:51

09:16

12:11

13:18

14:28

15:33

16:58

18:20

19:41

4.

Przemyśl ul. Dworskiego/ Kilińskiego

05:09

06:20

07:52

09:17

12:12

13:19

14:29

15:34

16:59

18:21

19:42

5.

Przemyśl ul. Siemiradzkiego

05:11

06:22

07:54

09:19

12:14

13:21

14:31

15:36

17:01

18:23

19:44

6.

Przemyśl ul. Zana Polmozbyt

05:13

06:24

07:56

09:21

12:16

13:22

14:32

15:37

17:02

18:24

19:45

7.

Przemyśl ul.Lwowska MZK

05:14

06:25

07:57

09:22

12:17

13:23

14:33

15:38

17:03

18:25

19:46

8.

Przemyśl ul.Lwowska Fanina

05:15

06:26

07:58

09:23

12:18

13:24

14:34

15:39

17:04

18:26

19:47

9.

Przemyśl ul.Lwowska Sanwil

05:16

06:27

07:59

09:24

12:19

13:25

14:35

15:40

17:05

18:27

19:48

10.

Przemyśl ul.Lwowska Wiar

05:18

06:29

08:01

09:26

12:21

13:27

14:37

15:42

17:07

18:29

19:50

11.

Przemyśl ul.Lwowska  Przekopana

05:19

06:30

08:02

09:27

12:22

13:28

14:38

15:43

17:08

18:30

19:51

12.

Przemyśl ul.Lwowska  BTM NŻ

05:20

06:31

08:03

09:28

12:23

13:29

14:39

15:44

17:09

18:31

19:52

13.

Hureczko Łapajówka

05:22

06:33

08:05

09:30

12:25

13:31

14:41

15:46

17:11

18:33

19:54

14.

Hurko

05:23

06:34

08:06

09:31

12:26

13:32

14:42

15:47

17:12

18:34

19:55

15.

Medyka Przeładunkowa

05:24

06:35

08:07

09:32

12:27

13:33

14:43

15:48

17:13

18:35

19:56

16.

Medyka Most

05:26

06:37

08:09

09:34

12:29

13:35

14:45

15:50

17:15

18:37

19:58

17.

Medyka Sklep

05:27

06:38

08:10

09:35

12:30

13:36

14:46

15:51

17:16

18:38

19:59

18.

Medyka Cmentarz

05:28

06:39

08:11

09:36

12:31

13:37

14:47

15:52

17:17

18:39

20:00

19.

Medyka Granica

05:29

06:40

08:12

09:37

12:32

13:38

14:48

15:53

17:18

18:40

20:01

 

Oznaczenia:          F – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze,